OKUL TEMİZLİĞİ

pendik-temizlik-insaat-sonrası-temizlik

 

OKUL TEMİZLİĞİ

Okullar, çocuklarımızı çok küçük yaşta güvenle gönderdiğimiz ve uzun yıllar eğitim gördükleri alandır. Evlerinizde temiz ortamlarda hastalıklardan sakınarak büyüttüğünüz çocuklarınız vakti geldiğinde temiz olmayan ve kalabalık yerlerde yaşamlarına devam etmeye çalışacaklar. Bu durumu hiçbir aile istemez. Çünkü kalabalık bir ortamda mikroplar hızlı bir şekilde yayılır ve ciddi hastalıklara da sebebiyet olabilirler. Bu nedenle bu durumlara önem veren okul idareleri daha uzman temizlik firma arayışına başlarlar. Bizler her temizlik gibi okul temizliğini de önemsiyoruz. Profesyonel işçilerimiz ile çalışmakta ve üst düzey hijyenlik ile okullara hizmet sunmaktayız.

Okul temizliği araştırmasına başladıysanız eğer, bizler İs Temizlik Şirketi okul temizliği sizlere en uygun fiyatlarla ve en iyi hizmeti sunarak sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız. Bizleri seçtiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Okul Temizliğinde Dikkat Ettiğimiz Noktalar
Her yaşam alanlarında olduğu gibi okullarda da temizliğin önemli yeri olan çoğu kişinin sık sık kullandığı tuvaletlerdir. Bu temizlikte tuvaletler, lavabolar, kapı kolları, kapılar, duvarlar ve pencereler antibakteriyel deterjanlar kullanılarak iyice temizlenir ve durulanır, bunlar uygulanarak hijyenik ortam sağlanır.
Temizlikte en önemli yerlerden birisi de okulda var ise yemekhane veya kantin bu alanlar da yemek artıkları nedeniyle bakteriler ve böcekler meydana gelir. Bu alanın temizliği, sağlığa hiçbir zararı olmayan, solunması zehirlenmeye neden olmayacak deterjanlar kullanılarak yapılmaktadır.

Etüt, odaları, sınıflar var ise spor salonlarının zeminleri süpürülür ve silinir. Camları detaylı bir şekilde temizlenmektedir.
Koridorlar, duvarlar, merdivenler gözle görülebilecek her yer ayrıntılarıyla temizlenir.
Tüm bu ve buna benzer yerlerin temizliği İs Temizlik Şirketi tarafından titizlik ile yapılmaktadır. İnsan sağlığına önem veriyoruz. İs Temizlik Şirketi okul temizliği, firmaları içinde en kaliteli malzemeler kullanarak hizmet veriyoruz.

 

Ataşehir temizlik

Büyükçekmece temizlik

Başakşehir temizlik

Bağcılartemizlik

Beşiktaş temizlik

Bayrampaşa temizlik

Beylikdüzü temizlik

Beykoz temizlik

Çekmeköy temizlik

Çatalca temizlik

Esenler temizlik

Eminönü temizlik

Esenyurt temizlik

Gaziosmanpaşa temizlik

Fatih temizlik

Kartal temizlik

Eyüp temizlik

Kağıthane temizlik

Pendik temizlik

Maltepe temizlik

Sultangazi temizlik

Silivri temizlik

Sarıyer temizlik

Üsküdar temizlik

Sancaktepe temizlik

Zeytinburnu temizlik

Üsküdar temizlik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir