Kurumsal

5 Haziran 2016

HER NOKTAYA KUSURSUZ KALİTELİ HİZMET

Yaşadığımız bu dünya doğal evrim sürecinde temiz kalmalı,dünya yaşamak için dengesini korumaya ne kadar ihtiyacı var ise,sizlerinde evlerinizde,iş yerlerinizde hayatınızın geçtiği her alanın temiz olmasına ihtiyacı var IŞTEMİZLİK ŞİRKETİ size bunu sunuyor.

KÖKLÜ YÖNETİM & GÜÇLÜ KADRO

Tamamı yetişmiş ve sertifikalı Temizlik Hizmetinde uzaman kadro, işine sonuç odaklı hizmet anlayışı, temizlik sektöründe yerinde ve hızlı çözümler. İstanbul ve çsafha illerinde bir telefon kadar yakınınızda. +90 (542) 247 09 68

 

DOĞRU İnsan & Doğru KİMYASALLAR

Temizlikte her kişiye ve her kesime, doğru teknolojik makina parkuru ve her noktaya doğru tespit edilmiş kimyasallar ile temizlik taleplerinize kesin çözümler sunuyoruz ve hızlı neticeler alıyoruz. Farkı farketmeniz için bir telefonunuz yeterli.

İs Temizlik kurulduğu çeyrek asırdan bu yana, ruh ve gövde sağlığı için eğer olmazsa olmazlardan olan hijyenik ortamları sağlamaya yönelik çalışmalar ile, temizliğin her branşında üstün gelişimler sergilemiş ve özellikle İstanbul başta olmak üzere temizlik firmalarına yön veren bir otorite olmayı başarmıştır. Bu başarımızı şüphesiz bizi yalnız bırakmayan tüm kıymetli müşterilerimize borçluyuz. Bizi mesleki yaşamımızda yalnız bırakmayan kurumsal ve ferdi müşterilerimize müteşekkiriz.

Temizlik Şirketinin kararlı ve istikrarlı yönetim ekibi ile 26 yılı geride bıraktık, hep başarı hep ileri giderek.
Yetişmiş ve sertifikalı uzman personeller ile binlerce kurumsal ve ferdi müşterimize hizmet verdik.
Tamamı son teknolojik makina parkuru ile rakiplerimize fark atarak dünya teknolojilerine sektöre kazanmıştırrdık.
Yüzeye ve ürüne bakılırsa doğru tespit edilmiş kimyasalları, doğru ellerde uyğulatarak satın alan memnuniyetinde zirveye çıktık.
Uzmanı tarafından uyğulanan işlemler neticesinde devamlı portföyümüzü genişlettik.
Sonuç odaklı çözümler ile zoru başarıp her noktaya ulaşabildik.
Garantili ve güler yüzlü hizmet sunumu ile sayısız tebriklere hak kazanmıştırk.
Hızlı ve ergonomik çözümler ile devamlı yanınızda olmaya kararlı bir halde devam edeceğiz.